• České mládeže 1096, Rochlice, 46006 Liberec
  • Pondělí-Pátek
    8:00 - 17:00
Zavolejte nám + (420) 776 848 884
Tepelná čerpadla Toshiba vzduch-voda

Zdrojem tepla je venkovní vzduch

Tepelné čerpadlo Toshiba vzduch/voda

Tepelné čerpadlo vzduch/voda dokáže pokrýt většinu nároků na vytápění. Pro potřeby špiček při velmi nízkých teplotách je však potřeba doplňkový zdroj. Tím může být váš stávající kotel, krbová vložka, solární panely. Nebo je tento doplňkový zdroj součástí zvoleného systému.

  • Tepelná čerpadla
  • Klimatizace

Toshiba ESTIA

Topení pomocí tepelného čerpadla vzduch-voda ESTIA je jednou z nejekologičtějších a cenově nejvýhodnějších možností topení. Zejména začlenění topení tepelným čerpadlem do nově plánovaného domu nabízí velkou volnost. Není třeba plánovat prostor pro skladování paliva a všechny potřebné rozvody teplovodního topení lze zohlednit přímo při plánování domu. Jednotka ESTIA All in One umožňuje topení a přípravu teplé užitkové vody v jednom zařízení a je velmi vhodná pro všechny moderní topné okruhy s nízkými teplotami na výstupu.

Toshiba ESTIA Mono

Pokud jste se rozhodli vyměnit své staré topení za nový a účinnější systém, jako je například tepelné čerpadlo vzduch-voda ESTIA, je třeba se na stávající systém podívat blíže. Jestliže už vlastníte systém ohřevu teplé vody, nelze se vyhnout problematice těles vyzařujících teplo. Rozhodujícím faktorem je potřebná teplota na výstupu, což je teplota vody v topném okruhu. Pomocí jednotky ESTIA Split Hydrobox lze dosáhnout teploty na výstupu až +65 °C, což umožňuje kombinaci nejrůznějších spotřebičů.

Splitové klimatizace

Řešení pro jednu místnost. Optimální pro přesnou klimatizaci a nezávislý provoz.

Multisplitové klimatizace Free

Řešení pro více místností. Úspora prostoru díky jedné společné venkovní jednotce.

Komerční klimatizace

VRF Business systémy jsou určeny pro velké a složité aplikace ve velkých stavbách, jako jsou kancelářské budovy, nákupní střediska nebo malé i velké hotely. Základní vlastností je obrovská variabilita a flexibilita. Na jeden systém lze připojit až 64 různých vnitřních jednotek, tedy až 64 místností.